Paykasa Kart Resmi Bayi

Paykasa

Paykasa

Paykasa Nedir

Ne İşe Yarar

Paykasa internet üzerinden yapacağınız tüm ödemelerde büyük kolaylık sağlar. Paykasa ile ödeme yapmak tüm diğer ödeme yöntemlerinden daha güvenilir ve kolaydır. Üç adımda kolaylıkla hiçbir bilgi vermeden paykasa ile ödeme yapabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmaz. Paykasa kodu ile ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ödeme yöntemlerinde yer alan paykasa seçeneğini seçerek ödemenizi yapabilirsiniz.

Paykasa tüm dünyada güvenilir çevrimiçi ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır. Paykasa en kolay ve en güvenilir şekilde internetten alışveriş yapmanızı, oyun oynamanızı, e-ticaret ödemelerini yapmanızı sağlar. Electronic Personal Identification Numbee yani Epin, kodlar ve rakamlardan oluşan internet üzerinden ödeme yöntemidir. Epin kodlarıyla istediğiniz siteden istediğiniz alışverişi yapma şansınız vardır. E-ticaret sitelerinde epin ödeme yöntemi olarak kabul edilmektedir. Paykasa da bir epin olarak kullanılmaktadır.

paykasa telefon

Paykasa İle Ödeme Yapmanın Avantajları

Paykasa ile ödeme yapmak oldukça avantajlıdır. Paykasa ile ödemenin sağladığı avantajları şöyle sıralayabiliriz;

 • Güven konusunda hiçbir şüpheye yer bırakmaz.
 • Ödeme yaparken ayrıcalıklı olma şansı sunar.
 • Ödeme yaparken kredi kartı kullanmak zorunda kalmazsınız.
 • Şifre size özel ve tek seferliktir.
 • Bilgilerinizi aktarmak zorunda kalmazsınız.
 • Paykasa tüm ödeme yöntemlerinden daha hızlıdır.
 • İş dünyasında verimliliği arttırır.
 • Modern yöntemleri kullanmanızı ve bir adım önde olmanızı sağlar.
 • Nakit ihtiyacını sağlamada da kolaylık sunar.
 • Para aksamalarını önler.
 • Yurtdışı ticarette büyük kolaylık sağlar.

Paykasa Nasıl Satın Alınır?

Paykasa satın alırken istediğiniz tutarda kod satın alabilirsiniz. Kredi kartı ya da banka havalesi yöntemi ile paykasa satın alabilirsiniz. Firmamız paykasa satışını resmi olarak yapan firmalar arasında yer almaktadır. Paykasa satın alırken resmi satış yapan firmayı tercih etmek önemlidir. Türkiye resmi satış sitesi olan firmamızdan güvenle paykasa satın alabilirsiniz. Paykasa satın alırken ödediğiniz miktar kadar size paykasa kodu verilir. Ve siz bu kodla internette istediğiniz alanda ödeme yapabilirsiniz. Paykasa aldıktan sonra her siteye kişisel bilgilerinizi ya da kredi kartı bilgilerinizi vermenize gerek kalmaz. Sadece paykasa kodunuzla ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Paykasa satın almak oldukça kolay üç adımda gerçekleşir;

 • İstediğiniz tutarı seçin
 • İstediğiniz tutardaki paykasa butonuna basın
 • Ödeme seçeneğinizi belirtip paykasa satın alın

Paykasa satın almak firmamızdan alındığında güvenli ve fiyat açısından avantajlıdır. Piyasada birçok paykasa satışı yapan firma vardır ancak olması gereken fiyatları sunan bir firma olarak güvenilir paykasa satın alma hizmetini biz sunmaktayız. Türkiye satışlarında resmi firma olarak paykasa satın almada birçok avantaj sağlıyoruz. Firmamızın paykasa satın alırken sağladığı avantajlar;

 • Güvenilir paykasa fiyatlarıyla en uygun seçenekler
 • Türkiye resmi satış firmasından paykasa alma avantajı
 • Kişisel bilgilerde ekstra güvenlik sağlama
 • Paykasa seçeneklerinde geniş bir seçenek skalası
 • Piyasa fiyatlarından çok daha uygun ve olması gereken fiyatlar
 • Güvenilir firma garantisi

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa kodunuzu satın aldıktan sonra kullanmak istediğiniz yerde paykasa kartınızı kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık olan paykasa kartınızla kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz. E-Ticaret sitelerinde kredi kartı ile ödeme, nakit ödeme gibi seçeneklerin yanında paykasa ödeme seçeneği de bulunuyor. Ödemenizi yapmak için paykasa ödeme yöntemini seçiyorsunuz. Elinizdeki size ait olan kodu ve şifreyi girerek ödemenizi tamamlıyorsunuz.

Paykasa bir nevi nakit ödemenizi sanal kartla yapmak gibidir. Siz ödediğiniz miktar kadar krediye sahip olursunuz ve bu krediyle internet üzerinden istediğiniz alışverişi yapabilirsiniz. Paykasa diğer ödeme yöntemlerinden daha hızlı ve daha kolay kullanılabilmektedir. Para akışı konusunda en hızlı yöntemdir. Siz paykasa ödemeyi seçtiğinizde hemen karşı tarafa geçer. E-ticaret yapan firmalar için de ödeme yöntemi olarak kolaylık sağlar. Yurt dışından alınacak ödemelerde kredi kartına gerek olmadan paykasa kodu istenebilir.

Neden Paykasa Kullanılmalıdır?

İnternet üzerinden yapılan tüm finansal hareketlerde güvenlik sorunu da vardır. Gün içinde birçok internet sitesine giriyorsunuz. Bu sitelerde oyun oynamak ya da alışveriş yapmak için sizden ödeme talep ediyor. Bu ödemeleri alırken kişisel bilgileriniz ya da kredi kartı bilgilerinizin kullanılması güvenlik açısından sakıncalıdır. Üstelik tüm dünya artık elektronik para kullanmaktadır. Çünkü en güvenilir ve en hızlı yöntem elektronik para kullanmaktır. Tüm dünyada paykasa adını duyurmuş en güvenilir ve en fazla kullanılan elektronik ödeme yöntemidir. Sanal para kullanmak güvenilir olduğu kadar hızlı ve akışın sağlanmasında etkilidir. Para aksamalarını e-ticarette önleyen bir yöntemdir.

Paykasa ile rahatlıkla internette bulunan tüm sitelerden alışveriş yapılabilir. Bilmediğiniz ilk kez alışveriş yapacağınız ya da oyun oynayacağınız sitelerde paykasa kullanmak çok daha güvenilirdir. Paykasa sadece güvenlik sağlamaz dinamik bir internet ortamı da sağlar. Sürekli e-ticaret yapan firmalar için oldukça verimlilik arttıran bir yöntemdir. Hem müşteri hem de hizmet sağlayıcı açısından paykasa çift taraflı kolaylık sağlar. Günümüzde artık tüm dünya sanal kart sistemiyle e-ticaret yapmaktadır. Tüm dünyada en çok kullanılan sanal kart ise paykasadır. Paykasa istenildiği zaman kullanılıp istenmediğinde kullanılmayabilir. Kredi kartı gibi yükümlülükleri yoktur. Kredi kartından çok daha avantajlıdır.

Paykasa Her Yerde Geçerli Mi?

Paykasa en çok kullanılan elektronik ödeme yöntemidir. Girdiğiniz sitelerde dikkat ederseniz paykasa bir ödeme yöntemi olarak mutlaka vardır. Özellikle yurtdışı kaynaklı sitelerde paykasa ödeme yöntemi olarak çok uzun zamandır kullanılmaktadır. Türkiye’de de artık modern yöntemlere geçiş yapılmaktadır. Paykasa ülkemizde de ödeme yöntemi olarak hemen hemen her yerde geçerlidir. Ödeme yöntemlerine bakarak paykasa var mı yok mu görebilirsiniz. Ancak işinde iyi olan tüm e-ticaret firmaları mutlaka paykasa ödeme seçeneğini koyarlar. Çünkü paykasa iki taraflı kolaylık ve güven sağlayan bir sanal karttır.

Paykasa ile ödeme yapmak da ödeme almak da oldukça kolay ve güvenlidir. Büyük e-ticaret firmalarının hepsi paykasa yöntemini ödeme seçenekleri arasında bulundurmaktadır. Paykasa internette ödeme yapılması gereken her yerde karşınıza çıkacaktır. Bahis siteleri, alışveriş siteleri, oyun siteleri, hizmet sunumu siteleri gibi farklı alanlarda paykasa en çok kullanılan ödeme yöntemidir. Ödeme yöntemlerinde baktığınızda mutlaka paykasa yöntemi ile ödemeyi göreceksiniz. Paykasa kullanmak güvenlik açısından oldukça avantajlıdır. Bilgilerinizi kimseye vermenize gerek kalmadan özgürce internette hareket etmenizi sağlayan paykasa size internette özgürlük ve güvenlik sağlar.

WhatsApp WhatsApp İle Canlı Destek